• Ново
Dri-опашка чистачи на шепа 3 x4 2 PKG-GREY, PK 1, American Kennel Club

Dri-опашка чистачи на шепа 3 x4 2 PKG-GREY, PK 1, American Kennel Club

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Чистачи на DRI-опашка за чистење на шепа 3x4 2/PKG-си-DRI-опашки чистачи на шепа, 3 "x 4", 2pk : Секоја чистач на шепа на американските кеннели е направена со стотици ултра-апсорбитни нишки на Ченил, составени од милиони микрофибери за крајно сушење моќ. Останува бактерии и без мирис. Користете влажно или суво за да соберете нечистотија, ела и прашина. Ултра апсорбирање и брзо сушење. Направено од 80/20 полиестер полиамид. Овој пакет содржи еден пар 3-3/4 "x 3-1/4" чистачи на шепа. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. Машина за перење. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84