• Ново
63 90 0'.55 Комплет за природна полипропилен област

63 90 0'.55 Комплет за природна полипропилен област

Buyers rating:
DEN 1200.00

Износ

Земјините сиви и креми создаваат шема слична на гранит во овој килим. Мека и раскошна, но сепак пријатно издржлива, овој лесен килим создава смирувачка атмосфера во просториите каде релаксацијата е задолжителна. На крајот на краиштата, ова додавање без загриженост е отпорен на дамки, не-испарливи и лесни за чистење со години на убаво носење без загриженост. 63 "x 90" x 0'.55 "Природна полипропилен област килим бренд : домашни корени. Производител : Домашен корен. Потребно е склопување : Бр. Препорачана локација : Само во затворен простор. Препорачана просторија : дневна соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 3.33