• Ново
63 90 0'.55 Комплет за природна полипропилен област

63 90 0'.55 Комплет за природна полипропилен област

Buyers rating:
DEN 1200.00

Износ

Земјините сиви и креми создаваат шема слична на гранит во овој килим. Мека и раскошна, но сепак пријатно издржлива, овој лесен килим создава смирувачка атмосфера во просториите каде релаксацијата е задолжителна. На крајот на краиштата, ова додавање без загриженост е отпорен на дамки, не-испарливи и лесни за чистење со години на убаво носење без загриженост. 63 "x 90" x 0'.55 "Природна полипропилен област килим бренд : домашни корени. Производител : Домашен корен. Потребно е склопување : Бр. Препорачана локација : Само во затворен простор. Препорачана просторија : дневна соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Камера „црно -бело“ платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Камера „црно -бело“ платно уметност

Уметник : Камера Предмет : Архитекторен стил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички �

DEN 879.84
RoadOne Cavalry A T 235 75R 109T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

RoadOne Cavalry A T 235 75R 109T XL гума

Добијте се самоуверено влечење надвор од патот заедно со удобно возење и манири на патот со коњаницата R

DEN 1616.00