• Ново
Marvel Spider-Man Cooter Choots за деца тинејџери млади возрасни од Делта деца

Marvel Spider-Man Cooter Choots за деца тинејџери млади возрасни од Делта деца

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Оваа столица Spider-Man со Делта Детс има Bold Spidey Graphics, и е совршен за гледање филмови, лежење или учење! Изработени со преклопни метални нозе и удобна перница од ткаенина, преполна со кадифен полнење, ова столче ќе биде најбараното седиште во куќата! Кога не се користи, металната рамка на столот лесно се склопува рамна за складирање и транспорт за заштеда на простор за ваша погодност. Доаѓа подготвен за употреба без потребно склопување. Заедно со неговите новооткриени способности, Питер ги искористи своите научни знаења за да конструира алатки, костум и ново алтернато его, Spider-Man. Користејќи ги своите супер сили за да ја заштити јавноста од злосторници, тој знае дека со голема моќ доаѓа голема одговорност! Донесете ја забавата со акција спакувана на Spider-Man во спалната соба или игротеката на вашето дете со мебел и декор од Делта деца. Marvel Spider-Man Cooder Choots for Kids/Teens/Mound Adults од Делта Деца : За навивачот на Spider-Man : Чаир се одликува со живописна и забавна графика на омилениот суперхерој на сите веб-пилиња, Spider-Man. Набори рамни : Оваа тркалезна чинијачка столица се склопува рамно за удобно складирање или транспорт за заштеда на простор. Удобно Seeat : мека и удобна покривка преполна со кадифен полнење го прави ова столче најудобното седиште во куќата, совршено за спалната соба, игротеката, игри, просторијата за домови или на кое било друго место во куќата. Најбезбедна опција : Металната рамка има заклучување на безбедноста за дополнителна стабилност Кога се користи, столот ги исполнува или ги надминува сите безбедносни стандарди поставени од CPSC. Големина : 30 "L x 32,5" W x 33 "H, идеален за деца, тинејџери и млади возрасни на возраст од 6+ години, има до 225 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оригинално монтирање на моторот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинално монтирање на моторот

Оригинален мотор монтирање на оригиналниот мотор е оригиналниот дел, во кутијата на производителот на �

DEN 2431.84