• Ново
Изматете го женскиот безжичен фустан со измамник со цевки

Изматете го женскиот безжичен фустан со измамник со цевки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Безжичен и лесно, се за inубувате во крајниот летен фустан од лажичка. Од плажа до вечера, овој фустан може да го стори сето тоа со непобитен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit со малку поцврсто сечење што е тенок низ колковите. Должина : максична должина; 46-1/4 "Од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Смешен опсег; Во секое време, ништо не го победи овој стил на без ремен . женски замен со цевка од лажичка. лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. ти правиш.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Арт на платно од Јарец од Јојоесарт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арт на платно од Јарец од Јојоесарт

Уметник : jojoesartsubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryобвиткано платно Artthis подготвено за обесено, ум

DEN 607.84