• Ново
Студената индустрија диво сина пченкари стаклена бокал во затворено цветен букет, 30, дизајн од Керол Робинсон

Студената индустрија диво сина пченкари стаклена бокал во затворено цветен букет, 30, дизајн од Керол Робинсон

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 13 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : вазна; Грнчарство; Тегла; Икебана; Украс; Цвеќе; Цветниот аранжман; Растенија; Цвет; Порцелан; Цветен дизајн; Образец; Графики; Растение во саксија; Анемон ;. Дизајн од Керол Робинсон.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Остров принцеза Меле Мекс, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Остров принцеза Меле Мекс, Оз

Ореви од макадамија, Меле Мек, обложени со кафе, покриени со млеко чоколадо, торба 7 мл, обложени со макад�

DEN 281.28
Baby Babe Thomas & Friends Ficktete
  • Ново
Мислење на купувачите:

Baby Babe Thomas & Friends Ficktete

Cuddly и меко, ова ќебе е дизајнирано со весели, светли графики на Томас за да го воодушеви вашиот мал lубите

DEN 191.84