• Ново
Данскин сега лесен спортски градник

Данскин сега лесен спортски градник

Buyers rating:
DEN 352.00

Износ

Овој спортски градник има лесна конструкција за да обезбеди поддршка без најголема состојба на традиционалниот спортски градник. Со својата форма-ласкава силуета и елегантен дизајн, овој спортски градник е сигурен дека ќе стане омилен за секојдневно вежбање и ладење! Достапно во многу спортски шеми на бои, сигурно ќе најдете оној што одговара на вашиот стил. Лесен спортски градник. Класични спортски бои спарени со елегантен дизајн и прилагодливи ленти сите се собраа за да го направат овој стилски, лесен спортски градник. Нежните и беспрекорно вклопуваат за крајна удобност. Изненадувачки поддршка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пирели П нула 315 40- y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пирели П нула 315 40- y гума

Пресвртница во развојот на опсегот на производи Pirelli, P Zero е избрана како оригинална опрема за некои од н�

DEN 2494.40