• Ново
Шорцеви за спиење на машки и големи машка машка машка машка, 2-пакувања, големини S-5X

Шорцеви за спиење на машки и големи машка машка машка машка, 2-пакувања, големини S-5X

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Еден за лежење и еден за спиење. Опуштете се удобно со овој дво-пакет на џем за спиење на Ханес. Изработени во супер-мека ткаенина за истегнување, овие шорцеви имаат еластична лента за половината и вратоврска за влечење за прилагодливо вклопување за да можете лесно да се одморите. Одличен додаток на вашата колекција за облека за спиење и салон, ќе ги сакате пакетите за заштеда на пари и крајна удобност на овие шорцеви. Материјал : 68% памук/29% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мува со едно копче; Флекс ткаенина за удобност. Машки џем за спиење шорцеви 2-пакувања од Ханес.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници кардиган на водопад
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници кардиган на водопад

Одете на пријатнокут со овој плетен кардиган Со клепски плетен дизајн за текстуриран изглед, овој џемпе

DEN 3.00
Tredsafe Women's Teen Slip Coes отпорни
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tredsafe Women's Teen Slip Coes отпорни

Прошетајте со удобностTeenafe Teena Sliptensing чевлите за жени се нов додаток на вашите обувки за секојдневна упо�

DEN 1.00