• Ново
Sofia фармерки со ладно рамо со мекиот теринг на територија

Sofia фармерки со ладно рамо со мекиот теринг на територија

Buyers rating:
DEN 887.04

Износ

Дозволете им на рамената да разговараат со овој прекрасен врв од фармерките на Софија, ексклузивната линија за подготвеност за носење од Софија Вергара. Изработено е од супер-мека и затегната ткаенина на Тери со трендовски завршница на исцрпување и има збир на ладни рамења за да ги сврти главите за време на следната вечер надвор. Пара Усар де Софиа Вергара. Está confeccionado con felpa alástica supersuave con un elegante acabado en tono quemado y hombros al descubierto harán que seas el objeto de todas las miradas en tu próxima expedición nocturna. Sofia Jeansенски женски ладно рамо со меки терии за изгорување : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35" / medidas de la modelo : altura 5'9.5 ", Busto 34" B, Cintura 25 ", Кадерас 35". Моделот носи големина S / la Modelo USA Talla S. 95 % вискоза, 5 % еластан / 95 % вискоза, 5 % еластано. Women'sенска блуза / Блуса Пара Мујер. Мека теризабара / confección en felpa suave. Завршување на изгореници / Акабадо en Тоно Квемадо. Студените раменици / Hombros al descubierto. Долги ракави / манга ларга. Деколте на екипажот / Ескоте Редондо. Достапно во разновидни стилови / дискониран en distintos estilos. Машинско миење ладен нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, топло железо кога е потребно, не исушете го чисто / лаварот A máquina con agua fría, Ciclo Suave Con Colores Слично на Слично Necesario, Secar en Secadora en Bajo, Plancha Tibia Cuando Sea Necesario, без limiar en seco.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM
  • Ново
Мислење на купувачите:

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Acdelco GM Оригинална опрема за повеќекратна апсолутна сензор за притисок Acdelco GM оригиналната опрема повеќе

DEN 1.00
Aria Nightgown со џебови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Aria Nightgown со џебови

Со слатки детали што зборуваат за грижа и удобност во меки и смирувачки ткаенини, традиционалниот ракав

DEN 1.33
Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal

Skените Skechers, Reggae Rockin Soundstage Sandal Извлечете ја волуменот на вашата облека! Кожа горниот дел со затегнати ак�

DEN 320.00