• Ново
Атлетски работи со кратки ракави, пакет со атлетски кошула

Атлетски работи со кратки ракави, пакет со атлетски кошула

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Бидете подготвени за што и да има денот во склад со мека и удобна активна тема „Мека и удобна активен“. Идеално за салата или удирање назад и релаксирање. Оваа TEE има удобна мешавина од памук што е дише, лесна и обезбедува мало истегнување што е идеално за движење и релаксација. Достапно во сет 2 пакувања и е прикажано во најразлични класични бои за да изберете од лесно мешање и совпаѓање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Вклучува : 2 маички. Класично вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Driworks помага да се избрише влагата. 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни маици за мажи од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Maxell Earbuds Purple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maxell Earbuds Purple

Максични пупки во боја, стерео слушалки, жична конекција, стерео, ушите, виолетова максимална ушна форма

DEN 2.67
Хулахопки со ребрести микрофибер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хулахопки со ребрести микрофибер

Модерна изјава, нашиот нов бренд Мук Лукс комбинира популарен тренд и стилски класици Направени со удоб

DEN 320.00
Данскин сега лесен спортски градник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Данскин сега лесен спортски градник

Овој спортски градник има лесна конструкција за да обезбеди поддршка без најголема состојба на традици

DEN 352.00
ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 194.88