• Ново
Stuple industries дрво камења природа фотографија пејзаж фотографија нераспорен уметнички печатени wallидови уметност

Stuple industries дрво камења природа фотографија пејзаж фотографија нераспорен уметнички печатени wallидови

Buyers rating:
DEN 457.44

Износ

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : карпа, дрво, фотографија. Дизајн од Графи*ТЕЕ СТУДИО.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ризи Дом Соренто Мулти килим
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ризи Дом Соренто Мулти килим

Бесплатна испорака на повеќето артикли над 50 УСД Он лајн малопродажба на мало Тим за услуги на клиентит

DEN 2834.56
Wanderer настан Чаир на плажа, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wanderer настан Чаир на плажа, сина

Направете го вашето летно искуство што е можно повеќе стрес со помош на тимот од Вандерер Столот на плаж

DEN 800.00