• Ново
Гаранималс Дете момче со долга ракав плетена маица, големини 12м-5Т

Гаранималс Дете момче со долга ракав плетена маица, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Класичен, удобен стил за гардероба на вашето дете! Оваа маица со долг ракав од Гаранималс е совршена за време на игра, учење и во секое време помеѓу. Одликувајќи се со врат на екипажот и опуштено вклопување, ова разноврсно основно нуди лесно мешање и појавување со неговиот случајен плакар и неговите други парчиња Гаранималс. Материјал : 49% Рејон/46% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со врзани манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Детско момче со долга ракав Хенли маица од Гаранималс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Момци боја панталони со боја
  • Ново
Мислење на купувачите:

Момци боја панталони со боја

Панталоните во боја на момчињата GCutee може да му помогнат на вашиот син да го започне својот ден со довер�

DEN 3.00
Monroe Shocks & Sparts Monro-Matic Plus Strut
  • Ново
Мислење на купувачите:

Monroe Shocks & Sparts Monro-Matic Plus Strut

Монроматични плус ленти се наполнети со азотни гас и се карактеризираат со чувствителна брзина на вент�

DEN 3820.16
Quicken Home and Business 2017
  • Ново
Мислење на купувачите:

Quicken Home and Business 2017

Овој софтвер се одликува со ист квалитет како и неговиот физички, ЦДбазиран колега, но со нула неред за д

DEN 1.67