• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Гламур елен во црно“ платно уметност од фан фанки

Трговска марка ликовна уметност „Гламур елен во црно“ платно уметност од фан фанки

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernural Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има елен со фустан во центарот на рамката. Истакнати бои : Бела, сива, црна, светска уметничка група Тан е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Елен со фустан во центарот на рамката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Нема граници за мамење на лежишта
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници за мамење на лежишта

Овој потсмев со џемпер на вратот Lurex Midi фустан со шема на ленти добива освежувачко ажурирање од без гран�

DEN 288.00
Ekena Millwork 5 w 7 d 14 h diane bracket
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ekena Millwork 5 w 7 d 14 h diane bracket

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено користени во декоративни апли�

DEN 3.00
Женска хенли врат породилна туника
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женска хенли врат породилна туника

Совршено за секоја гардероба, јаката Хенли на оваа обична породилна туника од 24 / 7 комфорна облека е наг�

DEN 0.67
ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 194.88