• Ново
Едноставно Дејзи кукави провери декоративно фрлање перница, светло црвена боја

Едноставно Дејзи кукави провери декоративно фрлање перница, светло црвена боја

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Додадете боја, текстура и ритам во вашиот дом со перница за проверка на кукави од колекцијата Сафари. Истурете ја оваа перница на вашиот кревет, софа или фотелја за да го персонализирате секој простор за живеење со авантуристички вибрации и сложено допир на детали. Задебелените отпечатоци и боите на оваа колекција ќе ја инспирираат екстраваганцијата на страниците забележани на авантура низ дивината. Мека вртена полиестерска надворешност. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tredsafe Women's Teen Slip Coes отпорни
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tredsafe Women's Teen Slip Coes отпорни

Прошетајте со удобностTeenafe Teena Sliptensing чевлите за жени се нов додаток на вашите обувки за секојдневна упо�

DEN 1.00