• Ново
Време и време женски џогери

Време и време женски џогери

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Подобрете ја вашата гардероба за викенд со овие врвно меки џогери од време и TRU. Супер пријатно со половината за влечење, направете го симпатично комбо со спарување со врвот што одговара. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Rise & Inseam : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Еластична половината со влечење, еластична обвивка по полите. Jогерс за жени од време и вистинито.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Слаби фармерки на јуниори Боби
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слаби фармерки на јуниори Боби

Додадете апсолутно суштинска ставка во вашиот плакар со без граници Јуниори Боби Скини фармерки...

DEN 287.68
Kwik Sew јакни со шема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Kwik Sew јакни со шема

Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови Ткаенини : дизајнирани за ткаени ткаенини со сре�

DEN 191.84
Заптивка за полнач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Заптивка за полнач

Заптивка за полнач; Адаптер за карбуратор на супер полнач; 250 вентилатор; Super Charger Gasptweiand не е туѓо на задн�

DEN 6224.00