• Ново
Jacеклин интимира долг ракав Хенли печатено пижами сет

Jacеклин интимира долг ракав Хенли печатено пижами сет

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Ова е сезона да останете во вашите PJs! Овој сет вклучува долг ракав Y-Henley и Jogger со детали за ребра и прикажување забавен и празничен принт. Комплетот е направен во супер удобна и лесна ткаенина за да ве задржи пријатна ден и ноќе. Овие пижами се совршен избор за носење додека украсувате, печете колачиња или отворање подароци! Сет со 2 парчиња вклучува : Долги ракави печатени Хенли и џогери. Врвот : врвот на долги ракави Хенли со лажички y врат и манжетни; Стајлинг на пуловер. Jогерс : Еластичен опсег и затворање на влечење со џебови. Супер истегнување ткаенина; Супер-мека. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Сет на пижами со долги ракави и џогери.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84