• Ново
Машка пижама постави фланели пижами за мажи, поставени со карирани панталони за пижами и маички со маици со долги ракави со мини аспен карирани големи

Машка пижама постави фланели пижами за мажи, поставени со карирани панталони за пижами и маички со маици со

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Поставениот пижама за мажи Sleephero има топли фланелни дното на пижамата и врвот на долги ракави со памук Хенли. Карираните панталони со карирани пижами се карактеризираат со 2 странични џебови и прилагодлива половината за влечење за максимална удобност . сет од 2 парчиња - Секоја пантало за пижама е спарена со соодветна маица со долг ракав Хелили јака за да ве задржи топло за празниците . Без пот - лесна категорија и дишете за да ве одржи ладно кога ќе се појави топлината . достапна во различни различни карирани обрасци и бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ОЕ конектор сензор за кислород
  • Ново
Мислење на купувачите:

ОЕ конектор сензор за кислород

DENSO за прв пат се вклопува со кислород сензордензо за прв пат вклопување на кислород сензори се конструи

DEN 431.84
Автолит бакар отпорник на искра
  • Ново
Мислење на купувачите:

Автолит бакар отпорник на искра

Приклучоците за искри на автолит се произведуваат за да испорачаат брзи стартови, подобрена економично

DEN 1.33