• Ново
Мало starвезда Органско момче за момче Mi & Match, со големина на новороденчиња- месеци

Мало starвезда Органско момче за момче Mi & Match, со големина на новороденчиња- месеци

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Вашето дете ќе ја сака нашата мала starвезда органска мешавина и сет на натпревари. Комплетот вклучува 8 парчиња - 2 каросерии со кратки ракави, 2 каросерии со долги ракави и 4 пара панталони, што им дава многу облеки за да изберат. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Целосната еластична лента за половината на панталони и скут рамо и прицврстено препоните на каросеријата го олеснуваат облекувањето. Вклучува и торба за подароци што може да се перат за еднократно. Малата starвезда органска 8 компјутерски мешавини и сет на натпревари вклучува 2 каросерии со кратки ракави, 2 каросерии со долги ракави и 4 пара панталони. Панталони се карактеризираат со еластични ленти за половината, а каросериите се карактеризираат со рамото на лаптовите и прилепувањето за лесни и исклучени . измешајте и совпаѓање за да ги создадете вашите омилени комбинации . Вклучена е координирање на торбата за подароци за перење . ОЕКО-Текс и сертифициран GOTS . 100% чист органски памук . Машинско миење и сушење суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена

Оваа обична фит мета има деколте со ребра и е изработено од памучен материјал што може да се дише Вознем�

DEN 303.84
Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84
Машки стрии слаби фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки стрии слаби фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 1.67
Mousepad на игри со мини-големина на Taito
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mousepad на игри со мини-големина на Taito

Со мансарди за крпа, честопати треба да жртвувате или брзина или контрола Не со Таито Taito може да се пофа�

DEN 2.33