• Ново
Искрена облека за бебиња бебе или девојче Пол неутрален органски памук со долг ракав со долг ракав

Искрена облека за бебиња бебе или девојче Пол неутрален органски памук со долг ракав со долг ракав

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

100% органска облека за бебиња. Од суштинско значење за сите бебиња, чесна облека за бебиња со долги ракави ќе го одржуваат бебето удобно и пријатно во текот на целиот ден. Нашите тела за бебиња со долг ракав е направено од машина што може да се мие, супер мек 100% овластен органски памук и има прилепувања без никел и деколте на пликот што се шири за лесно менување и облекување (никој не сака да се плетка со незгодна облека за бебиња!). Конвертибилните манжетни за преклопување ги задржуваат ситните нокти. Вашето девојче или бебе момче е сигурно да изгледа симпатично, удобно и пријатно!. *Манжетните за преклопување на преклопување се достапни само со големини до 6 милиони. 3-пакет со големина на новороденче со долги ракави за бебиња, направени од мек 100% овластен органски памук во бело. Се одликува со прицврстувачи на никел и деколте на пликот што се шири за лесно менување и облекување на бебето. Кабриолетните манжетни за преклопување го одржуваат бебето удобно и пријатно*. Родова неутрална облека за девојчиња или облека за девојчиња. Машина за перење родова неутрална облека за бебиња. Достапно во големини Preemie, новороденче, 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-9 месеци, 12 месеци, 18 месеци и 24 месеци. Идеален подарок за туш за бебиња и за девојче или момче.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Избледена слава ткаени резервоар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Избледена слава ткаени резервоар

Останете стилски со нашиот омилен ткаен резервоар со избледена слава Овој основен резервоар е лесен и в

DEN 1.33
Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка перница за фрлање на луксуз Pokaline Chevro

DEN 3.00
Активни сандали со деца со пипа свињи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Активни сандали со деца со пипа свињи

Додадете малку забава во нејзината колекција на обувки со овие чудесни сандали со активни Peppa Pig Светли �

DEN 319.84
Игрите 3 Juggling Ball
  • Ново
Мислење на купувачите:

Игрите 3 Juggling Ball

Започнете да ги подобрувате вашите вештини за жонглирање со користење на обоени топки за жонглирање...

DEN 479.20