• Ново
Магдалена Румока „лебди во Сон“ платно уметност

Магдалена Румока „лебди во Сон“ платно уметност

Buyers rating:
DEN 704.00

Износ

Уметник : Magdalena Ruskockasubject : Figutativestyle : Trational Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија, се одликува со жена што лебди под вода. Истакнати бои : Црна, сина, кафеава, бела, сива 1x не е вашата просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување; Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш биле откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Магдалена Румока „лебди во Сон“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ОЕ конектор сензор за кислород
  • Ново
Мислење на купувачите:

ОЕ конектор сензор за кислород

DENSO за прв пат се вклопува со кислород сензордензо за прв пат вклопување на кислород сензори се конструи

DEN 431.84
Шатор за ранец на лицето Колман
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шатор за ранец на лицето Колман

Вие и вашиот партнер за пешачење ќе спиете заштитени од времето во шаторот за ранец со 2 лица со 2 лица Ко�

DEN 3184.00
Автолит бакар отпорник на искра
  • Ново
Мислење на купувачите:

Автолит бакар отпорник на искра

Приклучоците за искри на автолит се произведуваат за да испорачаат брзи стартови, подобрена економично

DEN 1.33
Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 319.84
Excalibur Hubcentric Ring, 73.00 71.50, Model A183069
  • Ново
Мислење на купувачите:

Excalibur Hubcentric Ring, 73.00 71.50, Model A183069

Искуството е она што додатоците за броењето и ексталибурските тркала се наоѓаат во автомобилскиот бизн

DEN 1630.08