• Ново
Ournourneуни колекција женски рорени на отворено плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски рорени на отворено плоштад пети -пети сандали

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Ултра-семек изглед дизајниран да непречено преминување од ден во ноќ. Колекцијата Lorenna By Journee е лизгачка силуета во форма со плетена ткаенина, наредени со подножје. Пети во форма на квадрат и покриена блок потпетица го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР

Anza Borrego Desert Premium врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојн

DEN 1199.84
Вебер Самит е- скара за природен гас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вебер Самит е- скара за природен гас

Подобрете го вашето искуство за готвење на отворено со скара за природен гас на Вебер Самит Е450 Доаѓа со

DEN 4795.84
Подлошки за чистење на зори, КТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подлошки за чистење на зори, КТ

Исчистете ја кујната брзо и лесно со влошки за чистење на зори Тие можат да се користат на садови, садови

DEN 1.67
Западен капа на Винчестер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Западен капа на Винчестер

Краток опис не е достапен 100% затворање на памук, кука и јамка, само миење на рацете, црно памучно двојно к

DEN 271.68