• Ново
Чудо нација бебе и дете девојче разгалено костим за капење, 1 парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче разгалено костим за капење, 1 парчиња, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Слатка и радосна изглед за забавно лето, оваа чудо нација со костим за капење со 1 парчиња е дизајниран во ретро-вртливиот принт за модерна талент. Симпатичното и удобно едно парче има расипано вратот и рамото, совпаѓано со каиш за лак за стил на сонце и песок, кој сигурно ќе стане омилен. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : асиметрично. Карактеристики : Рафлиран дизајн со еден рамо; Акцент на лак. Девојче за бебиња и мали деца разголеа 1 парчиња костим за капење од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84