• Ново
Ролна хартија Tatco

Ролна хартија Tatco

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани. Исечете до должина колку што е потребно за да одговарате на различните должини на вашата маса. Разновидното покривање на табелата е направена од висок процент на рециклирани материјали. Tatco Paper Roll совршено за големи настани. Исечете до должина колку што е потребно за да одговарате на различните должини на вашата маса. 40 "W x 300" l. Бело. 40% пост-потрошувачки материјал.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33