• Ново
Марк и Мадду Крискрос женски посочени станови на пети

Марк и Мадду Крискрос женски посочени станови на пети

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Топлото време доаѓа и овие станови ќе ја завршат вашата облека. Глен се одликува со ленти за велур, кои крцкаат на Instep и се врзуваат на глуждот и завршени со затворање на задниот дел и почувствувана гума од не-лизгање. Фаукс велур, гумена надворешна плоча.

Декларирани својства

Најдобри предлози