• Ново
Клик женски краток ракав леден пик перформанси голф поло

Клик женски краток ракав леден пик перформанси голф поло

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

100% полиестерска мрежа, плетена јака од ребра, напредно рамо, отворени ракави, плоча со три копчиња, задната половина месечина, целосно прицврстен цвест на вратот, странични панели 100% полиестер 100% полиестерска ребра плетена јака напред рамо на рамо со отворено рамо со три копчиња за грб Половина месечина целосно прислушувана машина за миење на вратот на вратот, достапна во 19 бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00