• Ново
Wonder Nation Nation без ракави украсен графички резервоар без ремен на врвот на резервоарот

Wonder Nation Nation без ракави украсен графички резервоар без ремен на врвот на резервоарот

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Девојките украсени резервоари од чудо нација. Летните денови се совршени за врвовите на резервоарот! Забавни графички украси додаваат убавина на основните силуети на резервоарот за симпатичен стајлинг. Летната графика поставена на предната страна се разликуваат со копнените бои. Девојките ќе го сакаат тоа и дефинитивно ќе уживаат да изберат кои 2-пакети и графики да ги стават за лето. Се продаде исклучиво на врзувањето на екипажот и армијата. Без ракави. Графички украси поставени однапред. Заоблен хемлин. 2-пакет w/ лето-тематски графики. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Свртете се надвор. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Не печатење/мотив со железо. Не декорација на железо. Девојчето украсен резервоар од врвот од чудо нација. Направено во Виетнам.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Ако само сè беше лесно како врвот на резервоарот за пресврт на Тера и Скај Непосредно начин да го разгле�

DEN 300.80