• Ново
Живописен живот празник полнети кадифен пискав божиќни ирваси играчки за кучиња

Живописен живот празник полнети кадифен пискав божиќни ирваси играчки за кучиња

Buyers rating:
DEN 318.08

Износ

Запомнете го вашиот најдобар пал оваа празнична сезона со нашата живописна животна играчка за кучиња Бафало Бафало. Вашето крзно бебе може да се приклучи на празниците на Божиќното утро со играчка со тематски теми поставена под дрвото или како порибување за да ги душкаат. Овој кадифен ирвас на играчки е подготвен за празниците украсени со везени Божиќни светла на стомакот и црвените мравки за тој дополнителен посебен празник. Нашата играчка за кучиња за одмор доаѓа во текстурирана ткаенина што вашето домашно милениче лесно може да се зафати и да џвака за дополнителен слој на забава. Доаѓа со пискалка внатре за да го задржи вашето кученце ангажиран и забавуван со часови на игра. Оваа празнична играчка е покриена во мека кадифен ткаенина што го прави „шепи-исто толку“ совршени за Snuggles кога ќе заврши времето на игра. Оваа играчка е ниво на џвакање 2 за светло до умерено џвакање. Дајте му на вашиот најдобар пал играчка оваа празнична сезона што ќе им донесе исто толку радост колку што ќе ви ја дадат целата година со нашиот живописен живот ирваси со ирваси со божиќни светла. Ibивотен животен кадифен ирваси со божиќни светла играчка за кучиња : одморен тематски кадифен миленичиња играчка за да и се каже среќен Божиќ на вашиот најдобар пријател. Обликот е совршен за играње, тркалање и играње на фети со вашиот крзнен пријател. Доаѓа со пискалка внатре за да го задржи вашето кученце забавно и ангажирано со часови. Направено од текстурирана кадифен ткаенина што вашето домашно милениче лесно може да се зафати и да џвака. Меки кадифен материјал што му овозможува на вашиот ПАЛ удобно да се гушка кога ќе заврши времето. Џвакајте ниво 2 за да издржите светло до умерено џвакање. Совршено и за затворено и за надворешно игра. Направено од полиестерска ткаенина, полнење со полиестерски влакна и пискач на ЈП. Боја : кафеава/црвена. Мерки за производи : 7 ”L x 2.5” W x 9.5 ”H. Стил# : PTX02014679-G.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67