• Ново
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Buyers rating:
DEN 819.04

Износ

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко. Оваа силуета на квадратни пети е направена со затегната веганска кожа детално опишана со широко-теле и мазен влез на патент. Ниска блок -потпетица со удобна удобна пена од 4 мм Tru ™ стапало додава совршена висина за одење, а центарот на цвест додава совршена количина на талент. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 13 1/2 инчи. Врвен обем : 14 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00