• Ново
Врховниот прелеп на Докерс, врховен шорцеви

Врховниот прелеп на Докерс, врховен шорцеви

Buyers rating:
DEN 255.20

Износ

Ние го нарекуваме крајно со причина. Ние ги направивме овие најпродавани, класични шорцеви со напредно истегнување и закрепнување - потоа додадовме и Zеб за складирање за дополнителна функционалност. Класични шорцеви направени со удобност и функционално детали за нас. Нашите големи и високи големини имаат продолжени половини, подлабоки предни џебови, џебови од задниот дел до половина инч поширок за големини 46 и повеќе, и подолги инсеми за високи големини. Изграден со флексибилен лента за половината, така што секогаш сте удобни, има скриен безбедносен џеб со скриен патент и монета за монети . направени со Supreme Flex ™ : Нашето силно двонасочно истегнување што се казнува веднаш, Supreme Flex ™ се протега хоризонтално со големо закрепнување , што значи дека ја одржува својата форма дури и по повторено абење. Директно вклопување : Ова вклопување е исправено и опуштено - но никогаш не е бурно. Заварувачки џебови. Машина за перење. Портокалова јамка за шкафче „Врховен флекс“. Везење на тонално крило и сидро. Само преку Интернет. Не ги исполнувате условите за враќање/размена/подигање во продавници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00
Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84