• Ново
Фрешета, природно издигнувајќи четири пица со месо, 28. Оз

Фрешета, природно издигнувајќи четири пица со месо, 28. Оз

Buyers rating:
DEN 92.16

Износ

Фрешета природно се крева четири замрзнати пица од месо, 28,83 унца - тимот во Фрешета пица го прави сериозно правењето премиум пица. Ние сме непобитни прехранбени производи кои ги истураат нашите души во изработката на најдобрата дегустација, највисок квалитет замрзната пица. Ние користиме премиум состојки за да ја создадеме нашата кора направена од гребење, што го носи добредојдениот мирис на свежо печен леб во вашата кујна како што се крева. Фрешета четири месо замрзнато пица е покриено во 100% вистинско сирење од моцарела, вкусен сос од домати, бибер, колбас, мелено говедско месо и пушена шунка, создавајќи каква е премија пица. Фрешета замрзната пица е врвно совршенство за пица. Печете ја нашата замрзната пица во рерната на 400 ° F за 26-30 минути и оставете ги примамливите ароми да го наполнат вашиот дом. Нашата смислено изработена замрзната пица е вештачки создадена, така што ќе можете да служите закуски за вино за вино или храна за забави кои ги исполнуваат стандардите дури и на најискрените експерти за пица. За повеќе од 20 години, ние сме страсно посветени на создавање неспоредлива премија замрзната пица Совршенство, затоа што одличната пица ги заслужува најдобрите состојки и бескомпромисната посветеност. Нахранете ја вашата страст и вкусете ја разликата сами со замрзнати пици од Фрешета. Фрешета природно се крева четири пица со месо, кутија од 28,83 унца е на врвот со 100% вистинско сирење од моцарела, вкусен сос од домати, бибер, колбас, мелено говедско месо и пушена шунка. Лесно за подготовка - Едноставно печете ја замрзнатата пица во рерната на 400 ° F за 26-30 минути и уживајте. Откријте повеќе пици од фрешета за да уживаат, вклучувајќи ја и замрзната пица од тули, тенка кора замрзната пица и замрзната пица без глутен. Нашата природно растечка кора е направена од гребење и ја исполнува вашата кујна со арома на свежо печен леб како што се крева.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33