• Ново
Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

Buyers rating:
DEN 4808.96

Износ

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се заштити од оштетување на обвивката. Целокупниот профил на Tread овозможува подобра дистрибуција на тежина да го зголеми животот на шарите, а RI 150 е потврден Smartway благодарение на одличната отпорност на тркалање, ја подобрува економијата на горивото. Технологијата на кутии за паметни облици го минимизира растот на обвивката за постојан профил на гуми за време на натоварено и растоварено возење. 3Д брановидни гаќички рамномерно дистрибуираат стрес низ основата на шарата за подобрување на ракувањето. Микро сипчиња по wallsидовите на ребрата обезбедуваат дури и абење. Единствената дисперзија на јаглерод резултира во подолг живот на трага и помал отпор на тркалање. 4 D NANO технологијата обезбедува подолг отпор на абење и понизок отпор на тркалање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84
Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67