• Ново
Подобри домови и градини надолу алтернативна исполнета дијамантска сончање Macrame декоративна перница за фрлање, 18 x18

Подобри домови и градини надолу алтернативна исполнета дијамантска сончање Macrame декоративна перница за

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Подобрите домови и градини надолу по алтернативни исполнети со дијамантски сончање на Diamond Sunburst Macrame, декоративно фрлање перница, додава значајно глобално чувство во вашиот дом. Рачно изработено од квалификувани занаетчии во Индија Оваа перница ќе го софистицира вашиот декор по прифатлива цена. Мекото алтернативно полнење обезбедува додадена мекост на оваа пријатна перница што ја прави совршена за фрлање во вашата спална соба, дневна соба или ќош за јадење. Подобри домови и градини надолу алтернативни исполнети со дијамантски сончање на Diamond Sunburst Macrame, декоративна перница за фрлање, исто така, има скриен патент за да се овозможи капакот да биде отстранет за чистење. Направено од 100% памук. За лесно чистење, препорачуваме да се чисти само за оваа прекрасна перница. Рачно изработени во Индија. Меко надолу алтернативно полнење. Скриен патент за лесно отстранување на капакот. Само чисто место. 100% памук.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67