• Ново
Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Конвертерот GEFEN HDMI1.3-2-3 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI/HD-SDI/3 G-SDI (или SDI стандардна дефиниција, HD-SDI висока дефиниција или 3 G-SDI со висока дефиниција со висока дефиниција со ултра висок опсег). Конвертираните HDMI сигнали се одгледуваат на два идентични излези на SDI BNC. Еден пар аналогни аудио излезни приклучоци со аналогни аудио-излез од типот RCA овозможува следење на вградениот HDMI аудио преку надворешен аналоген засилувач или приемник. Индикаторите за прием. на грешки. GEFEN EXT-HDMI1.3-2-3 GSDI конвертор на сигнал Сигналот конверторот на сигналот е одличен избор за снимање и зачувување на вашите омилени фотографии, аудио и видеа снимени од картичката за фаќање. Снимајте сигнали од надвор од компјутерот, како што е снимање на влезот на микрофон во звучна датотека. Обезбедува удобна и безбедна инсталација со објект за монтирање на решетката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Шорцето за руно од руно на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцето за руно од руно на јуниори

Носете ги овие без граници Јуниори исцрпуваат шорцеви од руно за вашите активности, грешки или кога сам�

DEN 3.00
Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00
Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33