• Ново
Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Конвертерот GEFEN HDMI1.3-2-3 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI/HD-SDI/3 G-SDI (или SDI стандардна дефиниција, HD-SDI висока дефиниција или 3 G-SDI со висока дефиниција со висока дефиниција со ултра висок опсег). Конвертираните HDMI сигнали се одгледуваат на два идентични излези на SDI BNC. Еден пар аналогни аудио излезни приклучоци со аналогни аудио-излез од типот RCA овозможува следење на вградениот HDMI аудио преку надворешен аналоген засилувач или приемник. Индикаторите за прием. на грешки. GEFEN EXT-HDMI1.3-2-3 GSDI конвертор на сигнал Сигналот конверторот на сигналот е одличен избор за снимање и зачувување на вашите омилени фотографии, аудио и видеа снимени од картичката за фаќање. Снимајте сигнали од надвор од компјутерот, како што е снимање на влезот на микрофон во звучна датотека. Обезбедува удобна и безбедна инсталација со објект за монтирање на решетката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96
Душек за кучиња за домашно милениче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Душек за кучиња за домашно милениче

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat Лесен начин да обезбедите удобност за вашето

DEN 719.84