• Ново
Трговска марка ликовна уметност црвена црвена хибискус платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност црвена црвена хибискус платно уметност од Курт Шафер

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткано уметничко парче, се одликува со крупен црвен цвет. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33