• Ново
Здраво Бело ограничено издание на подароци за подароци за бања, пријатна мирис на камилица

Здраво Бело ограничено издание на подароци за подароци за бања, пријатна мирис на камилица

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подарокот за подароци за пријатни камили на „Бело“ на „Бело“ е удобен комплет за забавно рубрика-а-дабови во ограничен мирис на издание за малку смрдеа. Комплетот вклучува : Cozy Chamomile Shampoo & Wash, 10 fl Oz-Дополнителна нежна, хипоалергична и безлза формула за екстра валкани бебиња се чисти од глава до пети и мириса ох-така-слатка. Чамомилна бања бомби, 3 пакувања -Прекрасно гази за вашите kiddos и прекрасно загрижени состојки за вас. Торба - Совршена за одвојување на вашето основно време со вас кога патувате. Подарокот за подароци за пријатни камили на „Бело“ на „Бело“ е удобен комплет за забавно рубрика-а-дабови во ексклузивен мирис за смрдеа на Лил. Вклучува шампон и миење, бомби за бања, сунѓер на мечка и влажна/сува торба . хипоалергичен и ултра-благ за чувствителна кожа. Погодна колекција во влажна/сува торба за еднократно користење. Премиум состојки по прифатлива цена. 10 мл шише направено со 50% помалку пластика. Веган и без суровост. Направени без синтетички мирис, фталати или парабени. Дизајнирано со бебиња, буџети и планетата на ум.

Декларирани својства

Најдобри предлози