• Ново
Мојата слатка loveубов 13in бебе со носач, розова

Мојата слатка loveубов 13in бебе со носач, розова

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Дозволете му на вашето малечко да ја закопа својата кукла за бебиња и да ја транспортира низ целата куќа, лесниот тон на кожата, розовата тема прави време, време на одмор или патувања со автомобили многу позабавно. Исто така, помага да се научи безбедност и одговорност на забавен и ангажиран начин. Седиштето за играчки за играчки има прилагодлива рачка што се врти за лесно носење и ротира назад за да го претвори носачот во седиште за хранење. Куклата со меко тело е исто така забавно да се игра со и грицкање надвор од превозникот. Тој е дизајниран за мали деца и деца на возраст од 2 и повеќе години. Мојата слатка Loveубов 13-инчи бебешка кукла со носач и сет за репродукција на рачки, лесен тон на кожата, вклучени 4 парчиња, розова тема. Симпатична кукла за бебиња со светло обоена, мека плетена облека мери висока 13-инчи. Куклата има меко тело за гушкање плус винилна глава, раце и нозе. Сетот за играчки е идеален за креативна, забавна и имагинативна игра за да помогне во здравиот развој на вашето дете. Бебе куклите се совршен подарок за роденден, подарок за одмор или секојдневно изненадување. Сладок додаток на колекцијата на кукли на вашето дете. Оваа кукла е подготвена за бесконечна забава за време на игра и сигурно ќе донесе насмевка на лицето на вашето дете. Куклата и додатоците лесно се чистат со бришење со влажна крпа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52