• Ново
Stonebriar 27,5 Златна тивка рунда модерна батерија управувана со wallиден часовник

Stonebriar 27,5 Златна тивка рунда модерна батерија управувана со wallиден часовник

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Стоунбриар е 27,5 "Златен тивок круг модерна батерија Оперен wallиден часовник е одличен начин да додадете модерно чувство на глам во вашиот декор за дома. Овој декоративен часовник има уникатна златна боја на радијална жица метална рамка и бело часовник лице со заштитна стаклена обвивка. Тој мери мери 27,5 инчи од 27,5 инчи и 2,2 инчи во длабочина. Современиот часовник е совршена големина за да се обеси во дневната соба, кујната, спалната соба или канцеларијата. Декоративниот часовник доаѓа со тивок механизам и не е во ред. Часовникот е лесен и доаѓа со Прицврстена закачалка за клучеви и лесно се инсталира со екипа или wallидна кука (не е вклучена). Стоунбриар 27,5 "Златна тивка рунда модерна батерија управувана со wallидни часови : Мерки на часовникот 27,5" H x 27,5 "W x 2.2" Д. Тежина на часовникот : 6,8 фунти : 6,8 фунти . Направено од метал. Тивко движење. Доаѓа со прицврстена закачалка за клучеви. Батеријата управува (батерии не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84