• Ново
Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања

Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Дво-рефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има V-врат и е совршен врвен пат за грешки или обични привлекувачи со пријателите. Направено од мека четкана ткаенина, оваа ти-врат-врата ве одржува удобно од ден на ноќ и совршено парови со фармерки или хеланки на атлетизмот за лежерен стил. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврст тон; четкана ткаенина. Маици со две пакувања на В-вратот на јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33