• Ново
Синтија жени Екстра широка ширина затворена пети со јамка лак вратоврска за ласкање на пумпа кафеава 9 9

Синтија жени Екстра широка ширина затворена пети со јамка лак вратоврска за ласкање на пумпа кафеава 9 9

Buyers rating:
DEN 990.40

Износ

Врзете го вашиот стилски ансамбл во Peerage Cynthia жени дополнителна пумпа за фустани со широка ширина. Оваа дама 2,5 "Кожа од кожа со овци од овци со средна потпетица има декоративен лак за вратоврска и ласка на затворен предниот дел на пети за да го заврши вашиот полиран професионален изглед. веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. Сместено во Fairfield NJу ерси, започна со производство на производство и големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобност, фази , и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Кожа. Јамка лак врзана со тасел. 2.5 "Среден потпетица. Затворено пети. Максимален ѓон на гума за влечење.

Декларирани својства

Најдобри предлози