• Ново
Brinley Co. Commensенски удобно пена од лак детали се лизгаат на патики

Brinley Co. Commensенски удобно пена од лак детали се лизгаат на патики

Buyers rating:
DEN 431.68

Износ

Акасија ги напушта деталите за чипка што се гледа на патики за свежа боја што е контрастна ткаенина плетена лак. Овие секојдневни клоци на лизгање од Бринли Ко се детално опишани со сонуван амортизиран глужд и удобна пена од 8 мм за долготрајно носење. Поставата за ткаенини и елегантната платформа за 1-во гумена платформа го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 8 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози