• Ново
Списание „Ролинг Стоун“ - постер за wallидови на Лизо, 22.375 34

Списание „Ролинг Стоун“ - постер за wallидови на Лизо, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 768.00

Износ

Овој интернационален списание „Трендови“ Ролинг Стоун - Постери за wallидови од Лизо 20 е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационално списание „Ролинг Стоун“ - Постери за wallидови од Лизо 20 : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Декларирани својства

Најдобри предлози