• Ново
Традиционална област килим ориентална црвена, беж затворен октагон лесен за чистење

Традиционална област килим ориентална црвена, беж затворен октагон лесен за чистење

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Уживајте во елеганцијата без жртвување со оваа област килим. Овој многу детален килим за ориентален медалјон е направен во нијанси на длабока црвена и кремаста беж, со смели црни, зелени и црвени моменти. Класичниот дизајн ќе донесе нов живот во секоја просторија. Машина за напојување направена од 100% полипропилен за траен квалитет. Оваа модел на ангажирање е достапна во повеќе големини за да се создаде усогласен изглед во текот на вашиот дом. Thisе го најдете овој килим лесен за грижа; Вакуум редовно да го одржува својот кадифен изглед за наредните години. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Традиционална површина килим (7'11 '' октагон) ориентална црвена, беж затворен октагон лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна црвена сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00