• Ново
Тајни богатства женски и женски плус резервоар за спиење

Тајни богатства женски и женски плус резервоар за спиење

Buyers rating:
DEN 159.04

Износ

Тајната е за тоа како да останете кул и удобни за спиење. Овој резервоар за спиење на вратот на женски од тајни богатства има лесно, релаксирачко вклопување и е совршено за да се меша и да се совпаѓа со вашите тајни богатства за спиење за целосна ноќна облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесно вклопување. Лажички врат. Без ракави. Детали за контраст од предната страна. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Conckенски резервоар за спиење без ракави од тајни богатства.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00