• Ново
Фино декор Матри златен триаголник позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Фино декор Матри златен триаголник позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Додадете современ изглед на вашите wallsидови со овој геометриски дизајн. Низа од кафеави засенчени триаголници се комбинираат за да се создаде оваа димензионална позадина. Матрицата е непостојана винил позадина со тешка категорија. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар. Исто така, тоа е и чиста што може да се издвојува и може да се олупи. Позадината за златен триаголник Матрикс со фин декор доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Fine Decor Decor е добро воспоставена компанија за тапети во семејството од петта генерација од Велика Британија. Производството на нивните дизајни во куќата им овозможи да развијат најсовремени техники за печатење и да одржуваат само највисок квалитет. Богата боја, специјалните третмани со мастило и деталните дизајни може да се најдат меѓу нивните разновидни придонеси. Неизвесен винил материјал со голема тежина. 20,5-во повторување, директен натпревар. Чиста може да се избрише и може да се опише. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Атмосфера - глава на глава: Se7en - винил

По нивниот деби албум Овервос! Беше ослободена, атмосферата сè уште беше безобразно гладна Слушката и м�

DEN 239.84
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84