• Ново
Без брчки на конец за брчки 3-парчиња Duvet Cover Set Full кралица, јоргован

Без брчки на конец за брчки 3-парчиња Duvet Cover Set Full кралица, јоргован

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок капакот за дишење што може да има свиленкаста меко чувство и сјајна завршница. Овие дуели обезбедуваат траен живост на боја без оглед колку често се мијат и се изработени од предиво од микро влакна кои ќе останат меки свилени и брчки без години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Увезени од Elegant Comfort и нашата марка има висококвалитетно ткаење за дишење, едноставно го лизгате над вашиот утешител, вметнување на дувечки или алтернативни комплети за удобност. Овој Duvet Covers е многу корисно, ќе го заштити вашиот утешител и е супер лесен за отстранување и миење. Со затворање на копчињата. Вклучува 2 инчи на перници 20 "x 26" со прирабница од 1 1/2 инчи. Микрофиберите се меки како 1500 броење на конецот египетски памук - %100 - . Екстра издржлива ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да се направи отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што ќе го задржи во одлична состојба . Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузното чувство започнува со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Елегантна удобна микрофибер е направена да изгледа добро како што се чувствува. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. Неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење суво на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00