• Ново
Безбедност 1ˢᵗ Зголемено-и-одење на сите во-прицврстувачи на автомобили, висока улица

Безбедност 1ˢᵗ Зголемено-и-одење на сите во-прицврстувачи на автомобили, висока улица

Buyers rating:
DEN 2064.00

Износ

Безбедноста 1-то засилување и засилување на бастер-седиштето на автомобилот е изградено за да расте со вашето дете додека ги чува безбедни и удобни на патот. Со три начини на употреба-прицврстувач на трки (30–65 фунти.), Бустер за позиционирање на ременот со висок грб и бустер без грб (40-100 фунти.), Седиштето расте со вашето дете и лесно се претвора од еден режим во Следно. Децата ќе ги сакаат двојните држачи за чаши и родителите ќе го сакаат потпирачот за глава од 7 позиции, дизајнот на тесен седиште и преносливоста на лесната тежина. Безбедност 1 -ви верува дека родителството треба да има помалку грижи и повеќе радосни моменти. Како прв и единствен лидер во безбедноста на децата, безбедноста 1 е тука за да ви даде мир на умот за да можете да поминете помалку време загрижувачки и повеќе време да уживате во секое прво искуство со вашето дете. 3-во-1 искористена засилувач : Засилувач на репрезентацијата напред 30–65 фунти., И 32–49 внатре и најмалку 1 година. Засилувач за позиционирање на ременот 40–100 фунти. и 43-52 внатре, и засилувач без грб 40–100 фунти . Прилагодливиот потпирач за глава со 5 позиции расте со вашето дете. Лесно се претвора во бустер без грб. Отстранливи, влошки за седишта за миење садови и фен. Лесен и лесен за пренесување од автомобил во автомобил. 2 Отстранливи, држачи за чаши безбедни за миење садови. Поддржани потпирачи за рака. Се вклопува 3 преку задното седиште во повеќето возила.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67