• Ново
Без граници за машка и голема машка маичка со кратки ракави, големини XS-3XL

Без граници за машка и голема машка маичка со кратки ракави, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Штрајк! За одмори, престој и вашите омилени активности, оваа удобна кошула за куглање од без граници е вашето разноврсно одење. Изработен во лесен рајон со дизајн со краток ракав, оваа кошула со копчиња со копчиња има графички отпечатоци и јака за контраст. Оваа кошула за куглање инспирирана од гроздобер за мажите парови со омилените шорцеви или панталони за лежерен изглед. Само на. Материјал : 100% Рајон Чалис. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Јака : јака од контраст. Затворање : Затворање на копчињата. со кратки ракави од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00