• Ново
Возило за фрлање на радио-контролирано невреме во воздухот, MHz, MHz

Возило за фрлање на радио-контролирано невреме во воздухот, MHz, MHz

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Елегантниот и остриот воздушен хог, контролиран фрлач на бура, лета со најголема брзина над која било површина. Resе вози на повеќе терени, вклучувајќи вода, песок, трева и снег. Исто така е способен за лет со целосна функција со часови на радио контролирана возбуда. Достапно во жолта и портокалова боја. Потребна е воздушна батерија за липо да лета (не е вклучена). Боите може да варираат.

Декларирани својства

Најдобри предлози