• Ново
Чудо нација момчиња Тери џогер панталони, пакет, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња Тери џогер панталони, пакет, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Додадете во нивната кул колекција за почетнички облеки со овие момчиња Тери ogогер панталони од Wonder Nation. Овие џогери се совршени за стилизирање на многу удобни и обични погледи и одличен додаток на нивната гардероба. Француски териски џогери од момчињата од Wonder Nation. Повлечен стил. Опуштено вклопување. Еластична лента за половината за удобност. Влечење на половината. Заграден еластичен полите. 2 странични карго џебови. Три-боја. Блокирање на ефектот на боење. Увезени. 2 парчиња пакет. Машинско миење ладно. 60% памук 40% полиестер. Направено во Виетнам.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84