• Ново
Сет за јадење метал и дрво од 5 парчиња, мебел за трпезариска маса поставена за кујна, трпезарија, динета, рустикална кафеава боја

Сет за јадење метал и дрво од 5 парчиња, мебел за трпезариска маса поставена за кујна, трпезарија, динета,

Buyers rating:
DEN 2291.04

Износ

Треба да го искористите максимумот од вашиот простор? Сетот за јадење со 5 парчиња Miniyam е идеално решение за вас! Со својот мазен врв на таблата MDF, агли на квадратни маса и стилски челични нозе, оваа табела не е само визуелно привлечна, туку и многу практична. Без разлика дали барате дополнително седење за оброци, игри или работа, оваа модерна и опуштена маса е совршена за секоја просторија. Создадете пријатна и рустикална атмосфера со овој издржлив и директен сет на табели! Комплети за табели со 3 парчиња табели : Сетот за трпезариска маса вклучува 1 табела и 4 столчиња. Рустично дрво од дрво и црна метална рамка создаваат минималистички стил на фарма што совршено се меша со кој било украс за дома . Цврст и издржлив : Овој сет на маса се конструирани од цврсти дебели метални и висококвалитетни честички за да се обезбеди цврста и издржлива. Врвот на трпезариската маса може да има 250 lb, а секое столче може да задржи до 200 lb . Заштеда на простор : Големина на табелата : 26''w x 26''d x 30'''h, Големина на столот : 15,74''w x 13.8 '' Д x 29,72'''h. 4 столици можат да бидат поставени под масата кога не се во употреба, што заштедува повеќе простор додека одржува чист и уреден изглед . Лесно се чисти : Површината на масата и столчињата е мазна и водоотпорна, супер лесна за чистење, само избришете Со влажна крпа, тогаш целата хаос ќе биде завршена и повторно ќе изгледа ново . Табела за информации за производи : Да. Столици : Да. Вклучен број на столчиња : 4. Тип на складирање на лисја : Фиксна табела. Облик на табелата : Плоштад. Вклучено седиште : Да. Материјал на табелата : Произведено дрво. Врвен произведен тип на дрво : MDF. Материјал за табели : Метал. Детали за основниот материјал : челик. Материјал за седење : произведено дрво; Челик. Седиште произведено дрво Тип : MDF. Табела Топ Боја : Рустикално кафеава. Боја на табелата : Црна. Боја на седење : црна/кафеава. Капацитет за седење : 4. Капацитет на тежина на табелата : 250 lb . Тип на база на табела : Четири нога. Стил на задниот дел : Цврст грб. Наменет и одобрена употреба на снабдувачот : станбена употреба; Не -станбена употреба. Капацитет на тежина на столот : 200 lb . Трајност : Отпорна на гребење; Отпорен на дамки. Број на поставени луѓе сместувачки : 2. Потребно е склопување : Да. Упатство за склопување на склопување за јадење. Совршено за мали простори како станови, кујни и јазли за појадок. Рустикален индустриски стил го надополнува секој модерен декор. Цврста конструкција со MDF табла и челична рамка за лесно одржување. Обичен и современ дизајн погоден за секоја просторија за која е потребен дополнителен простор за седење и работен простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33