• Ново
Audio Filagree Earset

Audio Filagree Earset

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигран финиш, овие слушалки се модна изјава, покрај тоа што имаат звук на бучава во форма на концерт. 385 Audio Fileagree Eartset ефикасно ја елиминира неволјите да се заплеткате со жици со голема слобода на движење. Компактен, исклучителен и преносен заработувач. Технологијата на жична конекција обезбедува исклучителни перформанси за да понуди максимална употребливост. Изберете музика и видеа на вашите преносни уреди и одговорете на вашите телефонски повици со линискиот микрофон. Се одликува со кабел од 3,94 стапки и позлатен конектор. Интерфејсот на домаќинот Mini-телефон (3,5 mm) обезбедува сигурен трансфер на податоци за максимална ефикасност. Слушајте различни звуци од двата звучници во режимот на стерео звук. Се вклопува во ушите за подолги периоди на удобно слушање. Слушајте ниски субвенции и вокал со зголемување на вокалот со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-20 k Hz. Функција за изолација на бучава за ваша погодност и леснотија на употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67